Визнання

2013

Адвокатська фірма «Столичний адвокат» увійшла до ТОП-30 Кращих юридичних компаній України у сфері нерухомості згідно з результатами дослідження «Рейтинг юридичних компаній – 2013» проведеного всеукраїнським рейтинговим виданням «ГVардія».

Керуючий партнер Адвокатської фірми Костянтин Рибачковський відзначений Подякою Асоціації адвокатів України за активну адвокатську діяльність, високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток Асоціації адвокатів України.

2012

Адвокатська фірма «Столичний адвокат» увійшла в число провідних юридичних компаній відповідно до результатів дослідження «50 провідних юридичних фірм України 2012 року».

Адвокатська фірма «Столичний адвокат» увійшла в ТОП-20 рейтингу «50 найкрупніших угод» з проектом по правовому супроводу угод в галузі електроенергетики.

Костянтин Рибачковський, керуючий партнер Адвокатської фірми, увійшов до числа провідних українських фахівців у сфері кримінального права згідно з дослідженням «Ukrainian Law Firms 2012».

Керуючий партнер Адвокатської фірми Костянтин Рибачковський став фіналістом «Юридичної премії 2012» в категорії «Кращий адвокат у кримінальних справах».

2011

Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури визнала керуючого партнера Костянтина Рибачковського кращим керівником адвокатського об'єднання.

Керуючий партнер Адвокатської фірми «Столичний адвокат» Костянтин Рибачковський відзначений сертифікатом Київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за збереження адвокатських традицій та високий професіоналізм.

Керуючий партнер Адвокатської фірми Костянтин Рибачковський відзначений подякою Асоціації адвокатів України за участь у I Щорічному форумі з кримінального права.

2010

За результатами дослідження «50 провідних юридичних фірм України» Адвокатська фірма «Столичний адвокат» увійшла в ТОП-12 рейтингу визнання юридичних фірм.

Керуючий партнер АО «Столичний адвокат» Костянтин Рибачковський відзначений дипломом Спілки адвокатів України за вагомий внесок у захист прав і свобод людини, досягнення у професійній та громадській діяльності.

Запитати консультацію