Наші партнери

partner icon

Спілка адвокатів України

Спілка адвокатів України є спостерігачем при Раді адвокатур та правничих товариств Європи - Conseil des Barreaux europeens (CCBE), членом Міжнародної адвокатської асоціації (ІВА). Створена з метою об'єднання зусиль адвокатів у розбудові демократичної правової держави, підвищення ролі і авторитету адвокатури в суспільстві, сприяння розвитку індивідуальної адвокатської практики тощо.

partner icon

Асоціація адвокатів України

Асоціація адвокатів України (ААУ) – це всеукраїнська громадська організація, яка створена на засадах професійної належності та об'єднує адвокатів для сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні.

partner icon

Асоціація правників України

Асоціація правників України (АПУ) - всеукраїнська громадська організація, заснована з метою об'єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни.

partner icon

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури м. Києва

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури м. Києва є всеукраїнською громадською організацією, яка створена з метою визначення рівня професійних знань осіб, які мають намір займатися адвокатською діяльністю, та вирішення питань про дисциплінарну відповідальність адвокатів.

Запитати консультацію