Нам довіряють

Серед наших Клієнтів є багато підприємств та фізичних осіб, які обслуговуються в нашій Адвокатській фірмі з 2003 року – з моменту її заснування.

clients icon

DeLonghi Україна

De'Longhi – італійська група компаній, один з найбільших світових виробників побутової техніки. Компанія є визнаним лідером на світовому ринку окремих категорій техніки для дому та кухні. «Делонгі Україна» входить до числа найбільших платників податків України.

clients icon

Galicia Distillery

Galicia Distillery виробляє такі марочні коньяки, як «Renuage», «Грінвіч», «Бучач». На заводах компанії дбайливо збережено все найкраще з давніх часів: багатовікові традиції виробництва, успадкований від давніх коньячних майстрів досвід перегонки вин, рідкісні секрети технологічних процесів дистиляції. Компанія входить в ТОП-15 компаній лікеро-горілчаної галузі згідно з дослідженням «ІнвестГазети» «ТОП-100 Кращих компаній України» (2012 р.).

clients icon

Inteldome

Компанія Inteldome – провідний інтегратор систем автоматизації та диспетчеризації будинків. Основним видом діяльності компанії є розробка, проектування, монтаж, налагодження, а також обслуговування систем автоматизації та диспетчеризації «інтелектуальних будинків» і «розумних будинків». Компанія прийнята до всесвітньої асоціації з автоматизації LonMark® International, має статус авторизованого системного інтегратора (Authorized Network Integrator) американської корпорації Echelon®.

clients icon

Pees Boy Club

Pees Boy Club включає в себе мережу ресторанів і пабів, конференц-хол, п'ятизірковий готель. Першим закладом мережі стало бельгійське пивне кафе «Belle-Vue». Його унікальний формат, розкішна обстановка і широкий вибір кращого бельгійського пива стали своєрідними критеріями якості, в суворій відповідності з якими створювалися нові заклади мережі.

clients icon

Schindler

Компанія Schindler – один зі світових лідерів серед постачальників ескалаторів та автоматичних ліфтів. Компанія працює більш ніж в 130 країнах світу, має понад 1000 офісів, які займаються розробкою, інсталяцією, обслуговуванням і модернізацією обладнання для всіх типів будівель. За допомогою обладнання Schindler у світі перевозиться близько 700 мільйонів пасажирів на день. В Україні компанія Schindler представлена крупним підприємством «Шиндлер», що активно веде свою господарську діяльність.

clients icon

WOG

WOG – перша національна мережа автозаправних комплексів. Удостоєна звання «Мережа автозаправних станцій року» згідно дослідження «Вибір року» (2011, 2010 рр.).

clients icon

«Аврора»

Центр слухової реабілітації «Аврора» – перша недержавна медична слухова клініка в Україні вищої категорії акредитації, «Лідер промисловості та підприємництва України – 2006». Основний вид діяльності Центра полягає в наданні слухової допомоги засобом проведення комплексної діагностики слухової функції та слухопротезування. Центр також здійснює поставку діагностичного обладнання до медичних закладів.

clients icon

«Інеко»

Українська інвестиційно-промислова група компаній «Інеко» спеціалізується на діяльності з управління активами, створенні інвестиційних фондів, венчурному інвестуванні, стратегічному і фінансовому консалтингу, Due Diligence, M&A, брокерських операціях на фондовому ринку. В інвестиційно-промислову групу входять: компанія з управління активами «Інеко-Інвест», інвестиційна компанія «Інеко», консалтингова компанія «Інеко».

clients icon

«Київметробуд»

ТОВ «Київметробуд» – провідна будівельна компанія України, що займається будівельними роботами, реконструкцією будівель та споруд, усіма видами гідроізоляційних робіт. ТОВ «Київметробуд» виконує комплекс робіт для Київської дирекції будівництва метрополітену м. Києва, Південно-Західної залізниці, Міністерства фінансів України, Верховного Суду України.

clients icon

«Київпідземшляхбуд»

Концерн «Київпідземшляхбуд» – одна з потужних будівельних компаній України. З 2000 року компанією побудовано більше 70 об'єктів і 15 об'єктів споруджуються в даний час. В арсеналі Концерну – новітні технології, сучасне високотехнологічне обладнання, потужна виробнича база, кваліфіковані фахівці.

«Комплекс Либідський» (автомобільний комплекс «Мотор Сіті»)

Найбільший автоцентр в центральній частині Києва. На території Мотор Сіті надаються послуги з продажу понад 15 автомобільних брендів. Розміщені концептуальні дилерські автосалони і компанії, що надають різні послуги для автомобілістів.

clients icon

«Міжнародні авіалінії України» (МАУ)

Провідна українська авіакомпанія, основною діяльністю якої є пасажирські та вантажні авіаперевезення. МАУ входить до трійки кращих авіакомпаній згідно дослідження, проведеного дослідницькою групою «ІнвестГазети» у 2013 році. МАУ також неодноразово була нагороджена в номінаціях «Краща українська авіакомпанія», «Кращий український авіаперевізник». Компанія входить в число найбільших платників податків України.

clients icon

«Молочний дім»

ТОВ «Молочний дім» – підприємство, що випускає продукцію під торговою маркою «Фанні». Підприємство володіє Павлоградським молочним комбінатом, також має 11 власних філій на території України. З 2007 року ТОВ «Молочний дім» належить «Групі Лакталіс» (Groupe Lactalis, Франція), яка входить до четвірки кращих виробників молочної продукції світу. Група існує уже 75 років, а її продукція продається в 170 країнах світу.

На українському ринку «Лакталіс» успішно працює з 1996 року, а її продукція представлена під брендами «President», «Фанні», «Лактонія», «Імун+», «Білосвіт», «Galbani», «Societe».

clients icon

«Сатурн - К»

Корпорація «Сатурн-К» більше 15 років працює на українському ринку послуг безпеки. Корпорація об'єднує 3 компанії: «Сатурн-К» (проектування, монтаж і обслуговування комплексних систем безпеки: охоронно-пожежних сигналізації, систем контролю і управління доступом, систем відеоспостереження, інтегрованих охоронних комплексів); «Комплексні системи безпеки та розвитку» (охорона державної та приватної власності); «Експерт сек'юріті» (поставки обладнання DSX, Quantum Automation, Camlux, DALS).

clients icon

«Треймакс Україна»

Компанія «Треймакс Україна» є постачальником послуг з улаштування систем кондиціонування повітря, вентиляції та промислового охолодження будь-якого рівня складності, включаючи проектування, комплексну поставку обладнання американського виробника Tranе, а також монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Tranе належить до сотні найбільших компаній США.

clients icon

«Трускавецькурорт»

ЗАТ «Трускавецькурорт» – один з найбільших санаторно-курортних комплексів України, до складу якого входять 7 санаторіїв - «тисячників», 5 медичних установ, комплекс комфортабельних вілл, 19 свердловин та бюветів з унікальною мінеральною водою. У 2003-2005 роках Генеральною Асамблеєю Всесвітньої Асоціації водолікування та кліматолікування ЗАТ «Трускавецькурорт» було визнано кращим санаторно-курортним підприємством України. Входить у перелік найбільших платників податків України.

clients icon

«Українська спілка підводників»

Громадська організація «Українська спілка підводників – добровільна, неприбуткова організація, створена з метою захисту законних прав та інтересів людей, котрі займаються підводними видами спорту, підводною дослідницькою діяльністю, організацією та проведенням підводних (наукових) експедицій.

clients icon

«Укрметротунельпроект»

ДП «Проектний інститут «Укрметротунельпроект» – займається проектуванням метрополітенів, підземних споруд, об'єктів промислового та цивільного призначення. Підприємство брало участь у проектуванні об'єктів на території України, Росії, Болгарії, Єгипту. Інститут має державну ліцензію України на виконання проектів з містобудування, на архітектурне та будівельне проектування.

clients icon

«Укрмонтажгаз»

ЗАТ «Укрмонтажгаз» спеціалізується на проектуванні, виготовленні та монтажі різних стаціонарних і транспортабельних котельних установок, топок, що працюють на будь-якому виді палива. Компанія також виконує комплекс робіт з проектування об'єктів теплоенергетики, будівництва газопроводів, монтажу ГРП та ГРС.

clients icon

«Укренергомонтаж»

ЗАТ «Укренергомонтаж» займає одну з лідируючих позицій у сфері будівництва енергооб'єктів України. Основними напрямками діяльності підприємства є роботи з будівництва та реконструкції об'єктів нафтогазового комплексу та об'єктів Об'єднаної енергетичної системи України. Підприємство також здійснює постачання матеріально-технічних ресурсів підрозділам НАК «Укренерго», НАК «Нафтогаз України», виконує роботи з обстеження, діагностики, ремонту та будівництва магістральних газопроводів, а також газопостачання населених пунктів України.

clients icon

«Флоріна»

Мережа квіткових магазинів - галерея «Флоріна» надає живі квіти, букети, кошики, квіткові композиції, кімнатні рослини, здійснює фітодизайн, весільне оформлення та ін.

clients icon

«Фуршет»

Перша в Україні національна мережа супермаркетів, яка запровадила кращі підходи та світові стандарти у сфері обслуговування клієнтів. Мережа є однією з найбільших на ринку вітчизняного рітейлу. Наразі «Фуршет» працює в усіх регіонах Україні: мережа нараховує 67 магазинів, які щоденно відвідують десятки тисяч людей.

Запитати консультацію