Адвокат, керуючий партнер АО «Столичний адвокат» Статті та публікації адвоката >>

Рибачковський Костянтин Едуардович

Спеціалізація: захист у кримінальних справах, корпоративне, господарське та податкове право.

Учать в суспільних та професійних організаціях: член Спілки адвокатів України, Асоціації адвокатів України, учасник Форуму Партнерів Асоціації правників України, член Кваліфікаційної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва.

Загальний стаж юридичної практики: понад 20 років. Адвокат має в своєму активі успішно завершені судові справи по захисту інтересів як підприємств, так і фізичних осіб.

Народився 4 листопада 1974 року у м. Києві.

Має дві вищі освіти (юридичну та технічну). Закінчив Київський Національний університет ім. Тараса Шевченка (юридичний факультет). Пройшов програму підвищення кваліфікації «Управління юридичною фірмою» в Lincoln Law School of San Jose у Каліфорнії, США. На даний час являється здобувачем наукового ступеня «кандидат юридичних наук».

Автор низки книг, статей і коментарів у ділових виданнях «Бізнес», «Контракти», «Кореспондент», «Юридична практика», «Право України», «Известия (в Україні)», «Український адвокат», «Building» тощо, доповідач на спеціалізованих юридичних семінарах і конференціях для керівників, бухгалтерів та юристів з питань безпеки бізнесу, захисту прав підприємств, автор низки розробок у сфері правової безпеки юридичних та фізичних осіб в Україні.

Неодноразово виступав у комітетах Верховної Ради України з законодавчими ініціативами у сфері юридичного захисту бізнесу, забезпечення недоторканності особистості, вдосконалення кримінального процесу, регулювання нафтогазового комплексу України тощо. Представляв інтереси Міністерства палива та енергетики, а також НАК «Нафтогаз України» у відповідних комітетах Верховної Ради України та ін.

У 2003 році заснував та очолив Юридичну фірму «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ». У 2005 році заснував з партнером Адвокатське об`єднання «СТОЛИЧНИЙ АДВОКАТ», в якому Костянтин Рибачковський став одним з керуючих партнерів.

У 2007 році займав посаду директора з питань роботи з борговими зобов’язаннями та члена Ради директорів ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України», одного з найбільших підприємств України.

В 2010 році Спілка адвокатів України нагородила Костянтина Рибачковського дипломом за вагомий внесок у захист прав та свобод людини і громадянина, здобутки у професійній і громадській діяльності.

В 2011 році Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури визнала Костянтина Рибачковського кращим керівником об’єднання, а також, нагородила його спеціальною відзнакою «За сприяння розвитку професії».

У 2012 році Костянтин Рибачковський став фіналістом «Юридичної премії» в категорії «Кращий адвокат в кримінальних справах», а також увійшов до числа провідних українських фахівців у сфері кримінального права згідно з дослідженням Ukrainian Law Firms 2012.

У 2013 році Костянтин Рибачковський був відзначений Подякою Асоціації адвокатів України за активну адвокатську діяльність, високий професіоналізм і вагомий особистий внесок у розвиток Асоціації адвокатів України.

На головну >>